Basında BizGündemManşetWEB TV

Nisanur Dergisi 8’inci yılına girdi

Nisanur Dergisi, aralık sayısı ile 8’inci yılına girerken, 85’inci sayısında “denge” konusunu dosyasına taşıdı.

2011 yılının aralık ayında yayın hayatına başlayan Nisanur Dergisi, aralık sayısı ile 8’inci yılına girmiş oldu. Kadınların kaleminden çıkan kültür-yaşam ve aile dergisi Nisanur yine dolu dolu bir sayı ile okurlarıyla buluşuyor.

Nisanur, 85’inci sayısında “denge” konusunu dosyasına taşırken; Aile Terapisti Nazlı Özburun ile de “şahsiyet ve denge” üzerine bir röportaj da gerçekleştirdi.

Dosya konusunun yanı sıra birbirinden farklı konuların yer aldığı aralık sayısında; Aynur Sülün, Elif Yüksek, Rana Çeçen, Sezgin Özbay, Zeynep Dal, Şuheda Botan, Esra Gülşahin, Meliha Timur, Rabia Özelçi, Hacer Sâra Arslan, Halime Çay, Amine Baran, Şükran Eslem Dağ, Gülfer Ekmen, Meryem Demir, Rümeysa Demir, Esma Albalık, Münevver Aktaş, Mine Turhan, Canan Demirayak, Ümmü Gülsüm Turan, Meryem Varol, Fulya Sevgili, Münevver Yakut, Zeynep Özel, Şeyma Çelik ve Zinnur Aslım yazıları ile bu ay ki sayıya katkı sağlayan isimlerden oldular.

Nisanur Dergisi’nin her ay çocuklar için hazırladığı Nur Çocuk eki bu ay yine dolu dolu. Günlük yaşamda içli-dışlı olduğumuz gerek evcil, gerekse de sokak hayvanları için “eziyet etmeyelim, sevelim ve aç kalmalarına izin vermeyelim” çağrısını kapağa taşıyan dergi; birbirinden güzel hikaye, bilmece-bulmaca, şiir ve boyama sayfaları ile okurlarının karşısına çıktı. | İLKHA

Yorum yap